Odpowiedz 
Wznowienie przejazdu bez przesiadki w Stróżach
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #8
 
Jak jest na prawdę to nikt nie ma pojecia, jak dlugo beda grzebali tak dlugo ten bajzel bedzie trwal, ciekawe czy ktos bedzie jezdzil tymi pociagami po remoncie bo juz przed nim frekwencja jak wiemy pozostawiala wiele do zyczenia.


Ratujace i zachecajace byloby wprowadzenie nowych odcinkow objetych promocja PWDC, np Gromnik-Tarnow czy Tuchow-Tarnow ...
09-10-2011 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kemi73 - 30-09-2011, 15:47
[] - Pułtuś - 01-10-2011, 16:44
[] - mojżesz - 02-10-2011, 13:25
[] - hds.147 - 02-10-2011, 15:18
[] - Pułtuś - 02-10-2011, 17:37
[] - mojżesz - 09-10-2011, 10:54
[] - Pułtuś - 09-10-2011 12:47
[] - dróżnik_PLK - 18-10-2011, 18:01
[] - bartosz3129 - 21-10-2011, 13:45
[] - juvefan - 21-10-2011, 18:49
[] - Exile - 22-10-2011, 11:17

Skocz do: