Odpowiedz 
Wznowienie przejazdu bez przesiadki w Stróżach
Autor Wiadomość
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #7
 
Cytat:Na pewno chodzi Ci o Dunajca, czy moze o Jaworzyne?
Sorki mogłem pomylić nazwy. :oops:
Cytat:PR ponoć odmowiło jazdy po takim szlaku, bo musieliby płacić normalną stawkę, a jechali by dłużej niż przed remontem,
Niedawno w TV mówili , że UTK wprowadziła jakąś ustawę zmniejszającą opłatę za odcinki remontowane o 20%(?) a dla pasażerów 10% (?) za bilet. Szerzej tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/index.php?p=wiecej&id=27431">http://www.rynek-kolejowy.pl/index.php? ... j&id=27431</a><!-- m -->
Byłem niedawno (w środę) i pani w kasie mówiła że remont potrwa do 07.10. Jak jest naprawdę?
09-10-2011 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kemi73 - 30-09-2011, 15:47
[] - Pułtuś - 01-10-2011, 16:44
[] - mojżesz - 02-10-2011, 13:25
[] - hds.147 - 02-10-2011, 15:18
[] - Pułtuś - 02-10-2011, 17:37
[] - mojżesz - 09-10-2011 10:54
[] - Pułtuś - 09-10-2011, 12:47
[] - dróżnik_PLK - 18-10-2011, 18:01
[] - bartosz3129 - 21-10-2011, 13:45
[] - juvefan - 21-10-2011, 18:49
[] - Exile - 22-10-2011, 11:17

Skocz do: