Odpowiedz 
Wznowienie przejazdu bez przesiadki w Stróżach
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #6
 
mojżesz napisał(a):Ja jechałem wczoraj Dunajcem i z tego co widziałem to każdy późniejszy pociąg miał od tarnowa 30 min. spóźnienia. Dunajec odjazd z Sącza zamiast 9:50 to 10:20. IC nie jechał.

Na pewno chodzi Ci o Dunajca, czy moze o Jaworzyne?
02-10-2011 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kemi73 - 30-09-2011, 15:47
[] - Pułtuś - 01-10-2011, 16:44
[] - mojżesz - 02-10-2011, 13:25
[] - hds.147 - 02-10-2011, 15:18
[] - Pułtuś - 02-10-2011 17:37
[] - mojżesz - 09-10-2011, 10:54
[] - Pułtuś - 09-10-2011, 12:47
[] - dróżnik_PLK - 18-10-2011, 18:01
[] - bartosz3129 - 21-10-2011, 13:45
[] - juvefan - 21-10-2011, 18:49
[] - Exile - 22-10-2011, 11:17

Skocz do: