Odpowiedz 
Wznowienie przejazdu bez przesiadki w Stróżach
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #3
 
O jaki zonk Icon_evil No to sie rozczaruja podrozni Icon_evil

KKA ma byc podobno tylko na Tarnow-Stroze.


Czy moze ktos potwierdzic pogloski, ze pomimo remontu czas przejazdu z Tarnowa do N. Sacza nie ulegnie poprawie? Slyszalem takie pogloski i mimo ze to jest troche sianie defetyzmu, to w sumie nie zdziwi mnie jak tak sie stanie. Nie takie kwiatki widzielismy.
01-10-2011 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kemi73 - 30-09-2011, 15:47
[] - Pułtuś - 01-10-2011 16:44
[] - mojżesz - 02-10-2011, 13:25
[] - hds.147 - 02-10-2011, 15:18
[] - Pułtuś - 02-10-2011, 17:37
[] - mojżesz - 09-10-2011, 10:54
[] - Pułtuś - 09-10-2011, 12:47
[] - dróżnik_PLK - 18-10-2011, 18:01
[] - bartosz3129 - 21-10-2011, 13:45
[] - juvefan - 21-10-2011, 18:49
[] - Exile - 22-10-2011, 11:17

Skocz do: