Odpowiedz 
Wznowienie przejazdu bez przesiadki w Stróżach
Autor Wiadomość
kemi73 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 136
Dołączył: 22-10-2008
Skąd:
Post: #2
 
I komu tu wierzyć ?:
"Wznowienie ruchu na odcinku Tarnów - Stróże później

- Dziś zarządca infrastruktury poinformował nas, że wznowienie ruchu pociągów na odcinku Tarnów - Stróże niestety nie będzie możliwe od 1 października - poinformowały Przewozy Regionalne na portalu społecznościowym.
"
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/27598/Wznowienie_ruchu_na_odcinku_TarnowStroze_pozniej.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/27598/Wzno ... ozniej.htm</a><!-- m -->

Pozdrawiam Cie gorąco [you]
30-09-2011 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kemi73 - 30-09-2011 15:47
[] - Pułtuś - 01-10-2011, 16:44
[] - mojżesz - 02-10-2011, 13:25
[] - hds.147 - 02-10-2011, 15:18
[] - Pułtuś - 02-10-2011, 17:37
[] - mojżesz - 09-10-2011, 10:54
[] - Pułtuś - 09-10-2011, 12:47
[] - dróżnik_PLK - 18-10-2011, 18:01
[] - bartosz3129 - 21-10-2011, 13:45
[] - juvefan - 21-10-2011, 18:49
[] - Exile - 22-10-2011, 11:17

Skocz do: