Odpowiedz 
Kolej wróci do łask
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #12
 
dróżnik_PLK napisał(a):Głosujcie na Komitet Nowej Prawicy. Oni na pewno nie będą tak uciekać jak sena tor Kogut..
Rozumiem, że masz na myśli Kongres Nowej Prawicy. Dlatego chyba sam nie wiesz, co piszesz. Liderem tej partii jest zdaje się Janusz Korwin-Mikke. Niedawno kwestionował on np. sens istnienia linii kolejowej z Krakowa do Zakopanego. Opowiadał się też za likwidacją... tramwajów na rzecz transportu drogowego.
Oto jeden z cytatów Pana Mikke:
"4 stycznia na po raz kolejny postulowałem likwidację kolei – na przykładzie linii do Zakopca. I będę uparcie ciągnął ten temat. Od wynalezienia samochodu minęło już ponad 100 lat – a koleje nadal istnieją!!! Co więcej: poszczególne rządy topią ogromne pieniądze w sztuczne podtrzymywanie tego zabytkowego środka transportu"
11-09-2011 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kolej wróci do łask - gines - 20-08-2011, 21:20
[] - MK_Rabka - 21-08-2011, 00:16
[] - Kryniczanin - 21-08-2011, 11:50
[] - Pułtuś - 21-08-2011, 22:20
[] - MK_Rabka - 22-08-2011, 00:16
[] - Muszyniak - 22-08-2011, 06:15
[] - malizna - 23-08-2011, 18:23
[] - Pułtuś - 23-08-2011, 18:50
[] - MK_Rabka - 24-08-2011, 10:15
[] - hds.147 - 24-08-2011, 16:04
[] - dróżnik_PLK - 11-09-2011, 09:54
[] - kolejoman5 - 11-09-2011 10:04

Skocz do: