Odpowiedz 
Kolej wróci do łask
Autor Wiadomość
dróżnik_PLK Offline
Użytkownik

Liczba postów: 79
Dołączył: 02-10-2008
Skąd: Nowy Sącz/Kasina Wielka
Post: #11
 
Głosujcie na Komitet Nowej Prawicy. Oni na pewno nie będą tak uciekać jak sena tor Kogut.
A co do uruchomienia połączeń to ja uważam że szklanka jest do połowy pusta, czyli guzik z tego. Nie łudził bym się na otwarcie znów tego odcinka. To moje zdanie. A UE ma nas gdzieś więcej wpłacamy niż dostajemy. Takie jest moje zdanie. Ja nie głosuje już na Koguta dałem mu 2 szanse już mu 3 nie dam.

Galeria zdjęć
<!-- m -->http://picasaweb.google.com/droznik.plk<!-- m -->
11-09-2011 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kolej wróci do łask - gines - 20-08-2011, 21:20
[] - MK_Rabka - 21-08-2011, 00:16
[] - Kryniczanin - 21-08-2011, 11:50
[] - Pułtuś - 21-08-2011, 22:20
[] - MK_Rabka - 22-08-2011, 00:16
[] - Muszyniak - 22-08-2011, 06:15
[] - malizna - 23-08-2011, 18:23
[] - Pułtuś - 23-08-2011, 18:50
[] - MK_Rabka - 24-08-2011, 10:15
[] - hds.147 - 24-08-2011, 16:04
[] - dróżnik_PLK - 11-09-2011 09:54
[] - kolejoman5 - 11-09-2011, 10:04

Skocz do: