Odpowiedz 
Czyżby koniec Przewozów Regionalnych....
Autor Wiadomość
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #23
 
Na tym, że pasażerowie nie wsiądą do pociągu. Tak słyszałem z mediów.
W tej chwili znalazłem coś o tym: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/event.php?eid=134299253330815">http://www.facebook.com/event.php?eid=134299253330815</a><!-- m --> . Nawet nie zdążyłem przeczytać.
No i artykuł o tym: <!-- m --><a class="postlink" href="http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037,10156742,Zadamy_punktualnosci_i_papieru_toaletowego__Strajk.html">http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... trajk.html</a><!-- m -->
Ps: Jedno z żądań: "czystych kibli" Icon_razz
02-09-2011 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 13-10-2009, 15:35
[] - pkpic - 13-10-2009, 15:45
[] - Janosik - 13-10-2009, 16:01
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:06
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:25
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:34
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:38
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 16:40
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:58
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 18:41
[] - pkpic - 13-10-2009, 18:57
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 19:24
[] - ŻAQ - 15-10-2009, 10:41
[] - Elektrowóz - 16-10-2009, 10:23
[] - kolejoman5 - 27-11-2009, 19:25
[] - przemub - 17-08-2011, 15:49
[] - MK_Rabka - 18-08-2011, 10:05
[] - Muszyniak - 18-08-2011, 10:15
[] - mojżesz - 02-09-2011, 13:52
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 16:23
[] - mojżesz - 02-09-2011 16:33
[] - Janosik - 02-09-2011, 16:47
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 17:27
[] - MK_Rabka - 02-09-2011, 22:29

Skocz do: