Odpowiedz 
Kolej wróci do łask
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #10
 
MK_Rabka napisał(a):
Cytat:A unia ma to gdzieś...
Unia daje tylko trzeba umieć prosić o to, widać to na przykładzie dynamicznie rozwijającej się Mszany.
Zgadza się. To nie Unia jest be, tylko ci, którzy na nią zwalają. Unia jest skora do pomocy i dofinansowania, ale większość włodarzy [ od samiuśkiej góry do samiuśkiego dołu ] nie potrafią, a może nie chcą brać od unii i innych jej podobnych. Prosty przykład euro 2012 - mogliśmy tyle wyremontować i zrobić za kasę unijną i uefowską i co ?
Niestety, ale głównie winnymi tego są ci, którzy potrafią tylko nadawać, że unia nic nie daje....

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
24-08-2011 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kolej wróci do łask - gines - 20-08-2011, 21:20
[] - MK_Rabka - 21-08-2011, 00:16
[] - Kryniczanin - 21-08-2011, 11:50
[] - Pułtuś - 21-08-2011, 22:20
[] - MK_Rabka - 22-08-2011, 00:16
[] - Muszyniak - 22-08-2011, 06:15
[] - malizna - 23-08-2011, 18:23
[] - Pułtuś - 23-08-2011, 18:50
[] - MK_Rabka - 24-08-2011, 10:15
[] - hds.147 - 24-08-2011 16:04
[] - dróżnik_PLK - 11-09-2011, 09:54
[] - kolejoman5 - 11-09-2011, 10:04

Skocz do: