Odpowiedz 
Kolej wróci do łask
Autor Wiadomość
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #9
 
Jeden bezpośredni z Chabówki do Sącza mi się marzy, tak by rano można było pojechać, po południu wrócić. Uważam też, że przy niewielkim remoncie odcinek Rabka-Mszana mógłby wygenerować frekwencją na coś w stylu Sa107. Busy z Rabki do Mszany jeżdżą pełne. A Inspekcja ostatnio była i wyrzucała "nadmiarowych" pasażerów. Grzechem naszej linii jest nie tylko zły stan torów, ale też brak peronów (kto będzie chciał wsiadać prosto z błota np. w Limanowej czy Tymbarku) oraz duża pracochłonność. Limanowa - 3 nastawnie, Mszana dwie, Zaryte dwie, kilka przejazdów jest z dróżnikiem. By uruchomić normalny ruch trzeba by sterować wykonawczymi zdalnie, bo inaczej na pensje nie zarobimy.
Przystanki są daleko od miasta. (Tymbark, Dobra, Skrzydlna, Męcina, Pisarzowa etc)
Dajmy na to, że dostaliśmy na tą linię dotację, to gdzie by jeszcze dobudować nowy przystanek poza Limanową Sowliny i jeszcze jednym w Sączu pomiędzy Miastem, a Centralnym?
Poza tym koniecznie trzeba by było przebudować przejazd w Chełmcu.

Cytat:A unia ma to gdzieś...
Jakby obrotni burmistrzowie z silnym lobby się dogadali ... Unia daje tylko trzeba umieć prosić o to, widać to na przykładzie dynamicznie rozwijającej się Mszany.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
24-08-2011 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kolej wróci do łask - gines - 20-08-2011, 21:20
[] - MK_Rabka - 21-08-2011, 00:16
[] - Kryniczanin - 21-08-2011, 11:50
[] - Pułtuś - 21-08-2011, 22:20
[] - MK_Rabka - 22-08-2011, 00:16
[] - Muszyniak - 22-08-2011, 06:15
[] - malizna - 23-08-2011, 18:23
[] - Pułtuś - 23-08-2011, 18:50
[] - MK_Rabka - 24-08-2011 10:15
[] - hds.147 - 24-08-2011, 16:04
[] - dróżnik_PLK - 11-09-2011, 09:54
[] - kolejoman5 - 11-09-2011, 10:04

Skocz do: