Odpowiedz 
Kolej wróci do łask
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #8
 
Kiedy ludzie zrozumieja ze takie deklaracje pojawiaja sie TYLKO przed wyborami ? Czy mamy az tak glupie spoleczenstwo?

Puszczenie w obecnych warunkach 3 par szynobusow do Limanowej to bylaby partyzantka i skonczyloby sie to jak Nowy Sącz Miasto. Ja bym sie zastanowił nad 3 parami pociagow sezonowych- pod turystow, a nie pod codziennie dojezdzajacych.
23-08-2011 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kolej wróci do łask - gines - 20-08-2011, 21:20
[] - MK_Rabka - 21-08-2011, 00:16
[] - Kryniczanin - 21-08-2011, 11:50
[] - Pułtuś - 21-08-2011, 22:20
[] - MK_Rabka - 22-08-2011, 00:16
[] - Muszyniak - 22-08-2011, 06:15
[] - malizna - 23-08-2011, 18:23
[] - Pułtuś - 23-08-2011 18:50
[] - MK_Rabka - 24-08-2011, 10:15
[] - hds.147 - 24-08-2011, 16:04
[] - dróżnik_PLK - 11-09-2011, 09:54
[] - kolejoman5 - 11-09-2011, 10:04

Skocz do: