Odpowiedz 
Remont szlaku Podleze-Krakow w latach 2016-2020
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #4
 
5 minut zysku ? Piec minut to mozna zaoszczedzic modernizujac wysluzony odcinek Płaszów-Kraków Główny- tam to jest sierzant na sierzancie. Pamietaj ponadto ze do 2016 jeszcze dlugo i stan odcinka do Podłęża pogorszy sie. No i pewnie te zwolnienia tuż przy autostradzie pozostaną, a ciagle wsadzają nowe...
16-07-2011 07:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 23:45
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 07:05
[] - Pułtuś - 16-07-2011 07:45
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 08:03
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 10:27

Skocz do: