Odpowiedz 
Parowozem przez Galicyjską Kolej Transwersalną - prasówka
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #6
 
Materiał RTK:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rtk.pl/dnn_rtk/DesktopModules/MyModuleNameMain/212.244.115.21/dnn_rtk/ViewVideo/tabid/63/Default.aspx?id=1636">http://www.rtk.pl/dnn_rtk/DesktopModule ... px?id=1636</a><!-- m -->

Dodatkowo wspomnieli o nas w "Z cukrem i bez":
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rtk.pl/dnn_rtk/Home/ViewVideo/tabid/63/Default.aspx?id=1635">http://www.rtk.pl/dnn_rtk/Home/ViewVide ... px?id=1635</a><!-- m -->

Materiały mam ściągnięte na kompie, będzie do naszego archiwum.
04-06-2011 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Muszyniak - 30-05-2011, 10:57
[] - Elektrowóz - 30-05-2011, 13:04
[] - gines - 30-05-2011, 21:29
[] - MK_Rabka - 30-05-2011, 22:37
[] - Dolmio - 04-06-2011 18:34
[] - Pułtuś - 04-06-2011, 19:40
[] - MK_Rabka - 04-06-2011, 21:26
[] - Lw - 04-06-2011, 22:03
[] - Pułtuś - 04-06-2011, 22:04
[] - Elektrowóz - 05-06-2011, 00:46
[] - Dolmio - 05-06-2011, 07:53
[] - Elektrowóz - 05-06-2011, 11:49
[] - Dolmio - 05-06-2011, 12:51
[] - MK_Rabka - 05-06-2011, 16:39
[] - Lw - 05-06-2011, 19:34
[] - Maciek - 06-06-2011, 08:04
[] - Elektrowóz - 06-06-2011, 09:25
[] - Poetka - 09-06-2011, 10:05
[] - gines - 09-06-2011, 20:43
[] - jasek - 10-06-2011, 13:05
[] - Lw - 28-09-2011, 11:47
[] - Lw - 22-10-2011, 14:19
[] - Muszyniak - 22-10-2011, 21:36

Skocz do: