Odpowiedz 
Wałki:Śmierć na torach
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #7
 
pkpic napisał(a):Elektrowóz, no i co w związku z tym? To ile czy autor wstawił emoty do takiej informacji, to tylko i wyłącznie jego sprawa. I naprawdę nic nam do tego.
Może być jego sprawa, ale nie na tym forum, które jest miejscem publicznym i poniekąd wizerunkiem na nim udzielających się miłośników kolei. Po takich postach zaczyna się generalizacja MK do małolatów i niewyżytych trolli. Napisałem Ci to samo na gg i mam nadzieję że tam nasza rozmowa się zakończy. Bo więcej tutaj nie ma nic do dodania.
05-05-2011 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 05-05-2011, 15:16
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 18:53
[] - pkpic - 05-05-2011, 21:47
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 21:52
[] - pkpic - 05-05-2011, 21:55
[] - Elektrowóz - 05-05-2011 22:01

Skocz do: