Odpowiedz 
Wałki:Śmierć na torach
Autor Wiadomość
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #4
 
Znowu.. To już któraś ofiara z kolei w okolicach Tarnowa..

P.S
Kamil, ja wiem że Ty chcesz być the best moderator, no ale daj spokój. Gościu dodał emota, ze względu na błąd dziennikarski, a Ty już wielka halo robisz.. Wrzuć na luz.
05-05-2011 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 05-05-2011, 15:16
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 18:53
[] - pkpic - 05-05-2011 21:47
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 21:52
[] - pkpic - 05-05-2011, 21:55
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 22:01

Skocz do: