Odpowiedz 
Wałki:Śmierć na torach
Autor Wiadomość
bartosz3129 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Dołączył: 01-01-2011
Skąd:
Post: #1
Wałki:Śmierć na torach
Do tragicznego zdarzenia doszło tuż za wiaduktem kolejowym w miejscowości Jodłówka-Wałki Pociąg osobowy Kraków Główny-Rzeszów Główny śmiertelnie
potrącił młodą Kobietę,która nagle rzuciła się pod nadjeżdżająca lokomotywę
(Chyba jednostkę ).Policja wykluczyła,by w zdarzeniu brały udział jakiekolwiek inne osoby.
Zmarła miała 31 lat i pochodziła z Nowych Żukowic. źródło: TEMI wydanie z 4 maja 2011

jeśli macie jakieś informacje o tym wypadku zapraszam do tego tematu
05-05-2011 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wałki:Śmierć na torach - bartosz3129 - 05-05-2011 14:26
[] - Exile - 05-05-2011, 15:16
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 18:53
[] - pkpic - 05-05-2011, 21:47
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 21:52
[] - pkpic - 05-05-2011, 21:55
[] - Elektrowóz - 05-05-2011, 22:01

Skocz do: