Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #30
 
Nie ważne kto będzie cokolwiek mówić, i tak jestem za remontem. I podpisuję się pod postami Dolmia i Pułtusia. Remont ma być przeprowadzony by nie dopuścić do wprowadzania kolejnych ograniczeń na przepustach oraz by linia była w dobrym stanie technicznych. A to że czas wzrośnie o 7 min? To jest tylko gratis co oczywiście jest dobre. Po co w samochodzie naprawiać jedno uszkodzone koło jeśli jeszcze trzy są dobre, a choćby po to by nie wystąpiły inne usterki mniej lub bardziej niebezpieczne.
Brak remontu doprowadzi do jeszcze większego wydłużenia czasu.

Poza tym, uważam że termin jest właśnie bardzo dobry z racji tego, że (jak można wyczytać w Rynku Kolejowym) głównie z linii korzystają pasażerowie, którzy jeżdżą Przewozami Regionalnymi do szkoły czy w mniejszym stopniu do pracy. Bo oni mają najwięcej zniżek (uczniowie). Nie ma co się oszukiwać. Gdyby nie to, że naszą linią jeżdżą brutta, mielibyśmy to samo co na Sucha - Żywiec. Tak jak pisze Dolmio. Nasza linia jest typową linią towarową.
16-04-2011 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: