Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #29
 
Nie ma to jak mikolskie narzekanie...

Biadolącym nad KKA przypominam zeszłoroczny czerwiec, odcinek Tarnów - Stróże nieprzejezdny po powodzi, most na Popradzie leży w rzece, a nieśmiertelne pociągi Stróże - Nowy Sącz kursują rozkładowo. Jestem pewny że na czas tegorocznych zamknięć PR uruchomi KKA na odcinku Tarnów - Stróże (lub krótszym, np. do Bobowej), a na odcinku Stróże - Krynica ruch będzie prowadzony normalnie. Co do IC to trudno przewidywać, ale gdyby chcieli mogliby się umówić z PR na przewóz podróżnych ich pociągami.

Co do terminu prac to jaki by on nie był i tak ktoś by narzekał. Rozebranie mostu czy przepustu i postawienie nowego musi potrwać i nie wiem jak wyobrażacie sobie "rozpoczęcie prac teraz i dokończenie po wakacjach".

Na sam koniec przypominam podstawowy fakt którego jakoś nie chcecie przyjąć do wiadomości: KRYNICZANKA TO LINIA TOWAROWA. To na przewozach towarowych ta linia na siebie zarabia i to tylko i wyłącznie dla towarów odbudowano zniszczony most. A ponieważ szczyt przewozów towarowych przypada na wiosnę i jesień remont kryniczanki jest prowadzony w wakacje i jest to najbardziej rozsądne rozwiązanie. CBDU
16-04-2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: