Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #27
 
Exile napisał(a):Pułtuś, wg Ciebie ma być tak, że mamy bić pokłony samorządom i PLK, za to, że cokolwiek łaskawie robią? Okres ferii letnich i zimowych jest na Sądecczyźnie święty, dla wielu ludzi ten czas to jedyna okazja do zarobku, a tu proszę - zamknięcie linii i murowany odpływ turystów czyt. pieniędzy

Nic w przyrodzie nie ginie- zreszta ostatnie wakacje pokazały, jak wypełnia się luka w polaczeniach do Krynicy i pojawiły się u nas PKS Łódź i inne cuda...

@Hds.147- prosze Cie, nie przeginaj Icon_exclaim Ze ja niby mysle o sobie??? Dla twojej informacji- do Sacza jeżdże teraz raz na miesiac, a w wakacje chętnie bym pojeździł bo jest wolne- więc w moim interesie też by było fajnie, gdyby w wakacje linia była przejezdna. Mam nadzieje ze tym argumentem zbiłem twój argument o mysleniu o sobie... Co do tego, ze gdzie indziej takie modernizacje nie robia problemow- u nas jest JEDNOTOR, nie ma jak objechac zdjetych szyn czy zdjetych podkładów Icon_exclaim nieprzejezdnosc szlaku swiadczy tylko o tym, że to będzie poważny remont a nie podsypanie toru- jeśli nie ma na szlaku problemów, to znaczy że w zasadzie nic nie robia. Amen. Tworzysz sobie przed oczami obraz złego PLK, które nic nie robi tylko czyha jak tu na złość zrobić wszystkim... Icon_rolleyes Jeśli remont ma trwać tak długo, to widocznie są powody ku temu, to nie jest niczyj spisek...
16-04-2011 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: