Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #26
 
hds.147, Tak dokładnie jest Tarnów - Stróże potem mają niby grzebać na Stróże - Grybów chyba z tym przepustem i sierżantem ale tam mamy luxus dwóch torów!
hds.147 napisał(a):jeśli jeszcze pociągi wrócą na kryniczankę

Wrócą na jesień wszak wybory więc po co tracić elektorat a wiadomo kto rządzi w województwie. Ale na jak długo wrócą to drugie pytanie.

hds.147 napisał(a):żeby wyprostować parę zakrętów

O ile wiem to już wchodzi w nową budowę a więc masa i stado papierów plus koszty

hds.147 napisał(a):jeśli pr i ic wykaże trochę rozsądku i pomysłowości, to mogłoby nie być tragicznie, ale jak znam życie to pewnie i tak będzie

Jak rozmawiałem z ludzmi z kolei to różne rzeczy słyszałem jedne zaprzeczające drugim że szkoda je cytować. Icon_mrgreen

Ale Krynica - Nowy Sącz - Stróże/Bobowa pociągi PR i tu przesiadka a IC...Obecnie jeżdzimy Gdynia - Krynica przez Iławę, Warszawę, Bełchów, Koluszki, Częstochowę, Katowice dość podobny czas miałby taki wynalazek ale tylko jeden pociąg żeby koszt nie był zbyt wysoki Gdynia - Bydgoszcz - Toruń - Kutno - Warszawa - Lublin - Stalowa Wola - Rzeszów - Jasło - Krynica miałby czas dość podobny do obecnego wynalazku z Warszawy nawet szybszy niż obecny wynalazek żeby jechać dieslem z Stalowej do Rzeszowa bez zmiany czoła przez Łańcut.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
16-04-2011 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: