Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #25
 
Kryniczanin... to była metafora Icon_wink Ale z drugiej strony trzy miesiące to mało, żeby wyprostować parę zakrętów ?
Pułtuś... przestań patrzeć przez pryzmat siebie. Wszyscy wiemy, że po remoncie będziesz sobie jeździł pociągiem do Krakowa te 7 minut krócej... jeśli jeszcze pociągi wrócą na kryniczankę.
Co do samego remontu, przestań się jarać jak małolat lizakiem... zrozum, że takie modernizacje [ usunięcie kilku sierżantów, itp - żeby nie wydłużać czasu i może trochę go skrócić ] można wykonać bez zamykania linii na tak długi czas... już wielokrotnie tak było

Ze swojej strony dodam, że słyszałem, iż zamknięcie ma dotyczyć tylko odcinka Tarnów - Stróże... jeśli pr i ic wykaże trochę rozsądku i pomysłowości, to mogłoby nie być tragicznie, ale jak znam życie to pewnie i tak będzie

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
16-04-2011 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: