Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #20
 
@Hds.147- jestem realistą i staram się uzyskać cokolwiek zdając sobie sprawę z naszych realiów i mozliwości, a nie bujam w obłokach. Wiadomo że każdy może powiedzieć- zróbmy dziesięc estakad, dwutor, tunele i zróbmy 160 z Sacza do Stroz. Ale wszyscy też wiemy że to nierealne ! Jeszcze raz powtarzam Ci, że nie chodzi o powtarzane po raz kolejny siedem minut, a o 15, o którą to liczbę minut pogorszy sie czas przejazdu bez remontu. Zdaję sobie sprawę z katastrofy, jaka jest zawieszenie ruchu na wakacje. Ale zdaje sobie sprawe z tego co nastapi, jesli remontu nie bedzie. Krytykujesz pkp'owskie działanie: no to co my mamy zrobic ? Jestesmy w POLSCE, ja wiem ze tu wszystko stoi na glowie a zwłaszcza inwestycje kolejowe, ale czy musze po raz setny słyszeć to, w dodatku od Miłośnika Kolei, który jak najbardziej powinien zdawać sobie z tego sprawę?

Ja wiem że to jest patologia ale... no co my poradzimy ? Możemy teraz tylko szukać pozytywów, zamiast krytykować wszystko co się dzieje...

Równie dobrze mogło nie był ani Acatusów, ani remontu linii, to wszystko są prezenty od samorządu. Przynajmniej nie byłoby problemów. Tylko czy brak zmian nie wyjdzie nam kiedys na złe? Remont trzeba zrobić.

@Kryniczanin- Muszyna czy Piwniczna to tak, ale zawsze to jest trasa równoległa do torów. A jazda z dala od torów, zupełnie inna trasa? Były takie praktyki juz?
16-04-2011 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: