Odpowiedz 
Wakacje bez Kryniczanki
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #19
 
Pułtuś napisał(a):Co do KKA Krakow-Sacz to nie mozna tak robic, takie praktyki nie są stosowane- zawsze autobus jedzie wzdłuż trasy pociągu

To jest normalna od zawsze stosowana praktyka. Oznaczenie < i jedzie inną drogą tyle. Patrz wjazd do Muszyny głównej stacji i Piwnicznej stacji KKA od Nowego Sącza w tamtym roku. Nie było tych przystanków.

hds.147 napisał(a):zamknięcie całej linii na kwartał sugerowałoby gruntowną modernizację i skrócenie czasu o 30 - 60 minut

Ale co ty chcesz tutaj zrobić bez prostowania linii? Jedynie przywrócenie rekordowego czasu Tarnów - Stróże bez postoju 51min wchodzi w rachubę a nie żadne pół godziny. ALe fakt moderna powinna być robiona teraz i po wakacjach dokończenie.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
16-04-2011 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wakacje bez Kryniczanki - kolejoman5 - 15-04-2011, 16:40
[] - hds.147 - 15-04-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 20:29
[] - Dolmio - 15-04-2011, 20:32
[] - mojżesz - 15-04-2011, 20:48
[] - alojz - 15-04-2011, 21:07
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 22:23
[] - MK_Rabka - 15-04-2011, 22:31
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:14
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:25
[] - Exile - 16-04-2011, 06:56
[] - hds.147 - 16-04-2011, 08:27
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 10:05
[] - MK_Rabka - 16-04-2011, 10:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:14
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 13:28
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 14:13
[] - hds.147 - 16-04-2011, 14:16
[] - Kryniczanin - 16-04-2011 14:24
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 15:27
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:08
[] - Exile - 16-04-2011, 16:08
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:21
[] - hds.147 - 16-04-2011, 16:25
[] - Kryniczanin - 16-04-2011, 16:44
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 17:15
[] - Burdzio - 16-04-2011, 19:44
[] - Dolmio - 16-04-2011, 20:37
[] - Elektrowóz - 16-04-2011, 22:27
[] - alojz - 17-04-2011, 09:35
[] - Maciek - 18-04-2011, 20:03
[] - Pułtuś - 18-04-2011, 20:47
[] - Dx3 - 19-04-2011, 18:55

Skocz do: