Odpowiedz 
Nowy prezes PKP Intercity
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #6
 
Póki co ładna jaskółka z uruchomieniem pociagów na benefis Małysza w Zakopanem- nawet Last Minute zareklamowano Icon_smile
25-03-2011 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 23-03-2011, 21:33
[] - Kryniczanin - 24-03-2011, 06:45
[] - pkpic - 24-03-2011, 17:32
[] - kolejoman5 - 24-03-2011, 21:34
[] - Pułtuś - 25-03-2011 16:56
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 14:50
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:40
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:44
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:49
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:56

Skocz do: