Odpowiedz 
Nowy prezes PKP Intercity
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
Nie ulega wątpliwości, że zadanie przez nowym prezesem jest trudne. Najważniejsze kwestie to: poprawa gospodarki taborowej, zoptymalizowanie obiegów (lepsze wykorzystanie składów), zmiana polityki marketingowej. Życzę powodzenia nowemu prezesowi, choć łatwo nie będzie.
24-03-2011 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 23-03-2011, 21:33
[] - Kryniczanin - 24-03-2011, 06:45
[] - pkpic - 24-03-2011, 17:32
[] - kolejoman5 - 24-03-2011 21:34
[] - Pułtuś - 25-03-2011, 16:56
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 14:50
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:40
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:44
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:49
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:56

Skocz do: