Odpowiedz 
Nowy prezes PKP Intercity
Autor Wiadomość
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #4
 
Pułtuś, proszę Cie.. tylko nie ten tekst o kasacji połączeń, ble, ble, ble.. Decyzję o korekcie podjął jeszcze poprzedni prezes, a w zasadzie po prezesa p. Krawczyk, więc Malinowski nie miał tu wiele do gadania. Facet ma łeb na karku, i jestem przekonany, że będzie robił naprawdę wszystko co tylko możliwe, żeby poprawić kondycje PKP Intercity. Nie to co Pani M. Kuczewska - Łaska, która po w miarę udanym starcie, powoli stacza się do roli występowania w TV, i mówienia jakie to reformy były źle zrobione.
24-03-2011 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 23-03-2011, 21:33
[] - Kryniczanin - 24-03-2011, 06:45
[] - pkpic - 24-03-2011 17:32
[] - kolejoman5 - 24-03-2011, 21:34
[] - Pułtuś - 25-03-2011, 16:56
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 14:50
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:40
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:44
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:49
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:56

Skocz do: