Odpowiedz 
Nowy prezes PKP Intercity
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Dobre kłamstwo nie jest złe. Dobre na początek....

Każdego dnia w pociągach kursuje o 100 wagonów więcej w porównaniu do grudnia ubiegłego roku. Zwiększenie ilości dostępnych wagonów wynika: Po pierwsze z wprowadzenia zmian w gospodarce taborowej – wróciliśmy do sprawdzonych zasad, a mianowicie wagony mają przypisane swoje stacje macierzyste, a zatem i gospodarza. Po drugie, ustąpiła zima i w związku z tym zmalała liczba nieplanowych wyłączeń wagonów

Oczywiscie wieksza liczba wagonów nie wynikła ze skasowania 20 pociągów TLK i IC w korekcie marcowej. Oczywiscie że nie.


Chyba niewiele można powiedziec o nowym prezesie. Ale to dotychczasowy pracownik IC, a nie jakiś polityk z partii wiodącej, wiec jest szansa, że chociaz o wagony i lokomotywy zadba. Powodzenia!
23-03-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 23-03-2011 21:33
[] - Kryniczanin - 24-03-2011, 06:45
[] - pkpic - 24-03-2011, 17:32
[] - kolejoman5 - 24-03-2011, 21:34
[] - Pułtuś - 25-03-2011, 16:56
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 14:50
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:40
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:44
[] - Pułtuś - 06-04-2011, 19:49
[] - kolejoman5 - 06-04-2011, 19:56

Skocz do: