Odpowiedz 
Szykują cięcia lokomotyw w PR
Autor Wiadomość
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
PR na liniach bez druta smiga teraz Szynobusami. I bardzo dobrze, bo dużo taniej. SM42, SU42 i SP32 które zostana, będa głównie jako rezerwa, i do obsługi pociagów tzw szkolnych lub w miejsca wzmożonego ruchu turystycznego.
13-03-2011 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 12-03-2011, 17:41
[] - Elektrowóz - 12-03-2011, 17:49
[] - mojżesz - 12-03-2011, 18:19
[] - pkpic - 13-03-2011 13:24
[] - Maciek - 14-03-2011, 20:32

Skocz do: