Odpowiedz 
Szykują cięcia lokomotyw w PR
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Ceny paliw w górę, a trakcja spalinowa nigdy sie nie opłacała Icon_sad Zarówno IC jak i PR zwijaja sie z linii bez prądu. Szkoda że nie elektryfikuje sie zadnych linii obecnie- co najwyzej planuje sie elektryfikacje Balic...
12-03-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 12-03-2011 17:41
[] - Elektrowóz - 12-03-2011, 17:49
[] - mojżesz - 12-03-2011, 18:19
[] - pkpic - 13-03-2011, 13:24
[] - Maciek - 14-03-2011, 20:32

Skocz do: