Odpowiedz 
Czyżby koniec Przewozów Regionalnych....
Autor Wiadomość
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #6
 
kolejoman5 napisał(a):PR zalegają z płatnościami wobec IC, a jednocześnie uruchamiają połączenia typu IR to coś tu jest nie tak. Można nawet przypuszczać, że te połączenia są uruchamiane za pieniądze IC.

Jasne, ale o zaległosciach IC wobec PR to już nikt nie napisze?? Ludzie, poprostu IC nie może zniesc tego, że pojawiła się konkurencja na ich poletku, i stosuje każdy chwyt aby się go pozbyć... A nikt nie pamięta, że te spółki pochodza z jednego wielkiego molocha zwanego PKP i zamiast kłucić się i konkurować ze soba, to powinny scisle współpracować i poprawiać ofertę dla pasażerów..
Przykład?? DB Cargo w ostatnim czasie wyszło na minus, więc DB Regio (czy jakos tak sie to nazywa) szykuje podwyżki biletów, żeby pomóc załatać dziurę w DB Cargo.. Da sie??
13-10-2009 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 13-10-2009, 15:35
[] - pkpic - 13-10-2009, 15:45
[] - Janosik - 13-10-2009, 16:01
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:06
[] - pkpic - 13-10-2009 16:25
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:34
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:38
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 16:40
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:58
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 18:41
[] - pkpic - 13-10-2009, 18:57
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 19:24
[] - ŻAQ - 15-10-2009, 10:41
[] - Elektrowóz - 16-10-2009, 10:23
[] - kolejoman5 - 27-11-2009, 19:25
[] - przemub - 17-08-2011, 15:49
[] - MK_Rabka - 18-08-2011, 10:05
[] - Muszyniak - 18-08-2011, 10:15
[] - mojżesz - 02-09-2011, 13:52
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 16:23
[] - mojżesz - 02-09-2011, 16:33
[] - Janosik - 02-09-2011, 16:47
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 17:27
[] - MK_Rabka - 02-09-2011, 22:29

Skocz do: