Odpowiedz 
Czyżby koniec Przewozów Regionalnych....
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
PR zalegają z płatnościami wobec IC, a jednocześnie uruchamiają połączenia typu IR to coś tu jest nie tak. Można nawet przypuszczać, że te połączenia są uruchamiane za pieniądze IC. Dlatego najważniejsza sprawa to całkowite oddłużenie PR.
Oczywiście jestem za produktami typu IR, pod warunkiem jak wspomniałem oddłużenia PR.
Uruchomienie IR przyczyniło się między innymi do wprowadzenie przez IC tanich biletów w relacjach Kraków- Warszawa-Kraków (19 zł) i Kraków/Zakopane/Krynica/Przemyśl - Warszawa/Gdynia za 29 zł. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy Koleje Mazowieckie uruchomiły pociąg "Słoneczny" z W-wy Zachodniej do Gdyni. IC wprowadziło wtedy ofertę promocyjną pod nazwą Bikini (oferta sezonowa) na pociąg IC Neptun,również w innych rejonach na pociągi bodajże TLK Fregata (Wrocław-Kołobrzeg-Wrocław) i TLK Wolin (Poznań-Świnoujście-Poznań).
13-10-2009 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 13-10-2009, 15:35
[] - pkpic - 13-10-2009, 15:45
[] - Janosik - 13-10-2009, 16:01
[] - kolejoman5 - 13-10-2009 16:06
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:25
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:34
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:38
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 16:40
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:58
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 18:41
[] - pkpic - 13-10-2009, 18:57
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 19:24
[] - ŻAQ - 15-10-2009, 10:41
[] - Elektrowóz - 16-10-2009, 10:23
[] - kolejoman5 - 27-11-2009, 19:25
[] - przemub - 17-08-2011, 15:49
[] - MK_Rabka - 18-08-2011, 10:05
[] - Muszyniak - 18-08-2011, 10:15
[] - mojżesz - 02-09-2011, 13:52
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 16:23
[] - mojżesz - 02-09-2011, 16:33
[] - Janosik - 02-09-2011, 16:47
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 17:27
[] - MK_Rabka - 02-09-2011, 22:29

Skocz do: