Odpowiedz 
Czyżby koniec Przewozów Regionalnych....
Autor Wiadomość
Janosik Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 207
Dołączył: 23-05-2008
Skąd:
Post: #4
 
dyż. ruchu pkpic napisał(a):
Janosik napisał(a):Mam nadzieje, że PR i IC jakoś dojdą do kompromisu, oby tylko nie oznaczało to wycięcie InterRegio

Obawiam się, że wkroczenie komornika na konta PR to własnie "kara" IC za uruchomienie interREGIO...

No jest to wielce prawdopodobne...
Szkoda, ze polacy nie mają prawa posiadać tanich przewozów kolejowych Icon_sad
13-10-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 13-10-2009, 15:35
[] - pkpic - 13-10-2009, 15:45
[] - Janosik - 13-10-2009 16:01
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:06
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:25
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:34
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:38
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 16:40
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:58
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 18:41
[] - pkpic - 13-10-2009, 18:57
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 19:24
[] - ŻAQ - 15-10-2009, 10:41
[] - Elektrowóz - 16-10-2009, 10:23
[] - kolejoman5 - 27-11-2009, 19:25
[] - przemub - 17-08-2011, 15:49
[] - MK_Rabka - 18-08-2011, 10:05
[] - Muszyniak - 18-08-2011, 10:15
[] - mojżesz - 02-09-2011, 13:52
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 16:23
[] - mojżesz - 02-09-2011, 16:33
[] - Janosik - 02-09-2011, 16:47
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 17:27
[] - MK_Rabka - 02-09-2011, 22:29

Skocz do: