Odpowiedz 
Czyżby koniec Przewozów Regionalnych....
Autor Wiadomość
Janosik Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 207
Dołączył: 23-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
No cóz takie są skutki reform specjalistów z PO...
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że PR mówiło, że pośpiechy sa dla nich źródłem zysku, a IC mówi, że pośpiechy przynoszą straty...?
Oby tylko jakoś PR się utrzymało.
Na jakąś państwową pomoc dla PRów raczej nie ma co liczyć, bo nie dość, że rząd nie jest tym zainteresowany to jeszcze skoro kasy brakuje na paliwo do radiowozów i na obsługe chorych w szpitalach to skąd się wezmą dla kolei?
Mam nadzieje, że PR i IC jakoś dojdą do kompromisu, oby tylko nie oznaczało to wycięcie InterRegio
13-10-2009 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 13-10-2009 15:35
[] - pkpic - 13-10-2009, 15:45
[] - Janosik - 13-10-2009, 16:01
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:06
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:25
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 16:34
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:38
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 16:40
[] - pkpic - 13-10-2009, 16:58
[] - Pułtuś - 13-10-2009, 18:41
[] - pkpic - 13-10-2009, 18:57
[] - kolejoman5 - 13-10-2009, 19:24
[] - ŻAQ - 15-10-2009, 10:41
[] - Elektrowóz - 16-10-2009, 10:23
[] - kolejoman5 - 27-11-2009, 19:25
[] - przemub - 17-08-2011, 15:49
[] - MK_Rabka - 18-08-2011, 10:05
[] - Muszyniak - 18-08-2011, 10:15
[] - mojżesz - 02-09-2011, 13:52
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 16:23
[] - mojżesz - 02-09-2011, 16:33
[] - Janosik - 02-09-2011, 16:47
[] - Pułtuś - 02-09-2011, 17:27
[] - MK_Rabka - 02-09-2011, 22:29

Skocz do: