Odpowiedz 
Szykują cięcia lokomotyw w PR
Autor Wiadomość
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #1
Szykują cięcia lokomotyw w PR
Cytat:[center]PR pozbędą się 76 lokomotyw spalinowych[/center]

- W najbliższym czasie zamierzamy zredukować park naszych lokomotyw spalinowych o 76 sztuk - poinformował członek zarządu Przewozów Regionalnych Robert Nowakowski podczas konferencji "Perspektywy rynku lokomotyw w Polsce", zorganizowanej przez "Rynek Kolejowy". Jak podał, obecnie 78 lokomotyw spalinowych PR nie posiada ważnych świadectw sprawności technicznej.

Przewozy Regionalne eksploatują 135 lokomotyw spalinowych, których średni wiek wynosi 34,8 lat. Przewoźnik wykorzystuje 28 lokomotyw SM42 (średni wiek 40,5 lat), 40 sztuk SU42 (średni wiek - 35,6 lat), 51 SU45 (średni wiek - 37,4 lat), 13 SP32 (średni wiek - 22,1 lat) oraz 3 lokomotywy manewrowe SM04 (o średnim wieku 4,8 lat).

- Park lokomotyw spalinowych jest przestarzały i w znacznym stopniu wyeksploatowany. Dlatego planujemy zredukować nadmiar pojazdów - podkreślił Nowakowski. - Dla celów eksploatacyjnych spółka zamierza eksploatować lokomotywy SP32, SU42 oraz część lokomotyw manewrowych - stwierdził.

Członek zarządu Przewozów Regionalnych określił także zapotrzebowanie na lokomotywy elektryczne, jakie wykazuje przewoźnik w związku z połączeniami uruchamianymi w rj 2010/2011 na 35 pojazdów. Na mocy umowy PKP Cargo udostępnia PR 33 lokomotywy elektryczne ET22, obsługiwane przez drużyny trakcyjne samorządowego przewoźnika. Przewozy Regionalne korzystają także z lokomotyw PKP Intercity, udostępnianych do obsługi pociągów na trasie Terespol - Brześć oraz maszyn CD - na trasie Międzylesie - Kłodzko.
Źródłó: Rynek Kolejowy, 11 marca 2011 ( <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/22510/PR_pozbeda_sie_76_lokomotyw_spalinowych.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/22510/PR_p ... nowych.htm</a><!-- m --> )

PS: To oznacza, że pójdą pod palnik SU45 i SM42, bo liczba by się zgadzała. Już czekam na ogłoszenie przetargu. :?
12-03-2011 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Ceny paliw w górę, a trakcja spalinowa nigdy sie nie opłacała Icon_sad Zarówno IC jak i PR zwijaja sie z linii bez prądu. Szkoda że nie elektryfikuje sie zadnych linii obecnie- co najwyzej planuje sie elektryfikacje Balic...
12-03-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #3
 
mojżesz napisał(a):oraz 3 lokomotywy manewrowe SM04 (o średnim wieku 4,8 lat).
Że co? :shock:
12-03-2011 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #4
 
Cytat:3 lokomotywy manewrowe SM04
Pewnie chodzi o okres eksploatacji przez Przewozy Regionalne. Wg Md Klatki: 03-03.2008, 04-12.03.2008 i 05-12.11.2010. To daje średni wiek 4 lata. Icon_razz
PS: Ale jak wyjaśnić 0,8 roku Icon_rolleyes ???
12-03-2011 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
PR na liniach bez druta smiga teraz Szynobusami. I bardzo dobrze, bo dużo taniej. SM42, SU42 i SP32 które zostana, będa głównie jako rezerwa, i do obsługi pociagów tzw szkolnych lub w miejsca wzmożonego ruchu turystycznego.
13-03-2011 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 217
Dołączył: 08-08-2008
Skąd: Brzana/ Kamionka Wielka
Post: #6
 
Co do SM04
14-03-2011 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: