Odpowiedz 
Nowa strona PKP Intercity
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #1
Nowa strona PKP Intercity
Nowa strona PKP Intercity (w wersji testowej). Jak ją oceniacie na I rzut oka?
Ciekawa jest postać wirtualnego konduktora.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www-new.intercity.pl/pl/">http://www-new.intercity.pl/pl/</a><!-- m -->

RK napisał(a):Pod adresem www-new.intercity.pl można zapoznać się z testową wersją strony przewoźnika. Górne menu strony to informacje o ofercie przewoźnika, czyli charakteryctyka połaczeń uruchamianych przez PKP Intercity. Po lewej stronie witryny wita nas konduktor Rafał - animator strony, który zaprasza do zadania mu pytania. W środkowej części witryny prawdopodobnie znajdą się najświeższe informacje dotyczące dzialalności spółki, a teraz aktualności wyświetlane są na dole strony. Co ważne – z witryny można przejść do informacji o produkcie Polish Pass - choć link jest jak na razie słabo widoczny. jest za to więcej miejsca na informacje o promocjach przewoźnika. Na razie brakuje linka odsyłającego ro rozkładu jazdy pociągów.
Nowa wersja strony PKP Intercity dużo bardziej eksponuje informacje dla pasażerów, a także komunikaty o samej spółce. Wydaje się, że tym właśnie kierowało się PKP Intercity przy tworzeniu nowego wzoru witryny. Czy nowa wersja strony spodoba się pasażerom? Czas pokaże.
14-12-2011 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Na pierwszy rzut oka (podkreślam to z całą stanowczością) wyglada duzo nowoczesniej i funkcjonalniej niz obecna. Postac wirtualnego konduktora oceniam na plus, smieszny jest Icon_razz
14-12-2011 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #3
 
Spróbuj wpisać: seks Icon_mrgreen
Aczkolwiek pojawią się różne odpowiedzi, czasem trzeba kilka razy wpisywać.
14-12-2011 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #4
 
taki jakby trochę zmużyniały... a może ze ślunska go wytrzaśli Icon_wink to by tłumaczyło dlaczego nie mówi ludzkim głosem tylko dubbingiem z Ivony Icon_biggrin
EDIT: A po wpisaniu słowa "seks" sprawia wrażenie trochę na pedała Icon_wink

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
14-12-2011 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
Oj , przestancie sie czepiac Icon_razz Pomysl tak czy siak jest dobry. A probowal ktos wpisac InterRegio ? Icon_mrgreen
14-12-2011 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #6
 
<!-- m --><a class="postlink" href="http://infopasazer.intercity.pl/">http://infopasazer.intercity.pl/</a><!-- m -->
Informacje o spóźnieniach, aktualizowane wg. SEPO czy SWDR.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
21-12-2011 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: