![]() |
|
Uroczystość w Newagu: Gośćmi emerytowani pracownicy firmy - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Uroczystość w Newagu: Gośćmi emerytowani pracownicy firmy (/showthread.php?tid=4135) |
Uroczystość w Newagu: Gośćmi emerytowani pracownicy firmy - Lw - 29-11-2013 17:33 Czyli feta z okazji wejścia na rynek zagraniczny, w drodze kontrakt na SZT do Włoch: http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/piekny-gest-newagu-wobec-bylych-pracownikow,53677#!prettyPhoto |