![]() |
|
Pożar lokomotywy w Zagórzanach - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Pożar lokomotywy w Zagórzanach (/showthread.php?tid=4097) |
Pożar lokomotywy w Zagórzanach - gacek - 29-09-2013 20:55 http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/pozar-lokomotywy-ciagnacej-jedenascie-cystern-z-olejem-opalowym,51559#.UkiDk3-qiuI |