![]() |
|
Wypadek w Ptaszkowej - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Wypadek w Ptaszkowej (/showthread.php?tid=4020) |
Wypadek w Ptaszkowej - gacek - 20-06-2013 09:40 http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/pociag-uderzyl-w-fiata-seicento-dwie-powaznie-ranne-osoby-trafily-do-szpitala,48208#.UcK9PdiqiuI |