![]() |
|
Nowy Sącz: szybciej pociągiem do Krakowa - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Nowy Sącz: szybciej pociągiem do Krakowa (/showthread.php?tid=3414) |
Nowy Sącz: szybciej pociągiem do Krakowa - Lw - 19-10-2011 09:34 Cytat:W najbliższy piątek, po kilku miesiącach przerwy, wreszcie zaczną kursować pociągi pasażerskie na trasie Stróże - Tarnów. Termin oddania do użytku tej linii wielokrotnie przesuwano. Pasażerów pociągów przewożono autobusami komunikacji zastępczej. Teraz podróż koleją ma być szybsza, wygodniejsza i cichsza niż przed modernizacją szkaku. Przejazd pociągiem z Nowego Sącza do Krakowa może skrócić się nawet o kilkadziesiąt minut. źródło: Gazeta Krakowska - Pułtuś - 19-10-2011 15:26 Kilkadziesiat minut ? Bajka, bedzie to 7-8 minut szybciej, a od grudnia dluzej o kilkadziesiat minut, bo bedzie rozklad zamknieciowy na E30. - MK_Rabka - 20-10-2011 21:10 <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/pages/Przewozy-Regionalne/208794348065">http://www.facebook.com/pages/Przewozy- ... 8794348065</a><!-- m --> Cytat:Do Nowego Sącza i Krynicy nareszcie pociągiem! Od jutra, tj. od piątku 21 października na trasę Kraków - Tarnów - Nowy Sącz - Krynica wracają pociągi. Informację taką otrzymaliśmy od zarządcy infrastruktury PKP PLK. |