![]() |
|
Kolejne mżonki senatora Koguta - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Kolejne mżonki senatora Koguta (/showthread.php?tid=3265) |
Kolejne mżonki senatora Koguta - Exile - 21-04-2011 12:54 Cytat:Jak zapewnia senator ze Stróż Stanisław Kogut, w miejsce rozsypującego się nowosądeckiego dworca już niebawem powstanie centrum komunikacyjne. Całość ma być gotowa na 2012 rok. Kogut liczy na wsparcie samorządu i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.za: sadeczanin.pl Gdyby senator Kogut spełniał swoje obietnice, już od ponad 10 lat śmigalibyśmy pendolino przez Piekiełko - Pułtuś - 21-04-2011 15:30 Już to widze.... Kolejna przedwyborcza ściema, kiedy ludzie przejrzą na oczy i przestana ufać politykom wszelkiej opcji ? Wszystko to demagogia, gdyby wszystkie dotychczasowe obietnice zostaly spelnione, to Nowy Sacz miałby juz Piekielko, estakado-tunel do Muszyny a nowy dworzec juz dawno - kolejoman5 - 21-04-2011 19:59 Tego typu newsy traktuję z przymrużeniem oka, uwzględniwszy również fakt, że mamy rok wyborczy. |