Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
Wakacje bez Kryniczanki - Wersja do druku

+- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Wakacje bez Kryniczanki (/showthread.php?tid=3257)

Strony: 1 2 3


- alojz - 17-04-2011 09:35

Równolegle będą grzebać na 104:
PLK napisał(a):456 104 Tymbark - Limanowa szl. 37,100 47,000 01.06.11 05.06.11
457 104 Limanowa - Marcinkowice szl. 47,000 67,394 06.06.11 12.06.11
458 104 Marcinkowice - Nowy Sącz szl. 67,394 76,652 13.06.11 16.06.11



- Maciek - 18-04-2011 20:03

A ja mam jeszcze jeden argument za tym terminem.
Każdy chyba zdaje sobie sprawę że do sprawnego przeprowadzenia remontu i osiągnięcia najlepszego rezultatu potrzeba dobrej pogody, pogody i jeszcze raz pogody (czytaj Słońce), a kiedy mamy go najwięcej jak nie w tym terminie?? Icon_mrgreen


- Pułtuś - 18-04-2011 20:47

Ale lato to upały, ktore męczą pracowników i doprowadzają do wyginania sie torow- czyz nie? Icon_smile


- Dx3 - 19-04-2011 18:55

Żeby w okresie wakacji zdążyli wyremontować linię do Tuchowa to będzie dobrze, a z remontem do Stróż to dojdą może w 2012 znając "wywiązywanie się w terminie" Icon_twisted Icon_wink