![]() |
|
Wakacje bez Kryniczanki - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Wakacje bez Kryniczanki (/showthread.php?tid=3257) |
- alojz - 17-04-2011 09:35 Równolegle będą grzebać na 104: PLK napisał(a):456 104 Tymbark - Limanowa szl. 37,100 47,000 01.06.11 05.06.11 - Maciek - 18-04-2011 20:03 A ja mam jeszcze jeden argument za tym terminem. Każdy chyba zdaje sobie sprawę że do sprawnego przeprowadzenia remontu i osiągnięcia najlepszego rezultatu potrzeba dobrej pogody, pogody i jeszcze raz pogody (czytaj Słońce), a kiedy mamy go najwięcej jak nie w tym terminie?? - Pułtuś - 18-04-2011 20:47 Ale lato to upały, ktore męczą pracowników i doprowadzają do wyginania sie torow- czyz nie? - Dx3 - 19-04-2011 18:55 Żeby w okresie wakacji zdążyli wyremontować linię do Tuchowa to będzie dobrze, a z remontem do Stróż to dojdą może w 2012 znając "wywiązywanie się w terminie" |