Czy linia Piekiełko-Podłęże i modernizacja linii 104 powinna być PRIORYTETEM.
TAK 50.00%
dróżnik_PLK, Rafel
2 50.00%
NIE 50.00%
hds.147, Kryniczanin
2 50.00%
NIE WIEM 0%
0 0%
Razem: 4 głosów 100%